05 вересня 2014

Про проведення Уроків мужності

2014 – 2015 навчальний рік розпочався з проведення Першого уроку «Україна – єдина країна». Логічним продовженням теми єдності народу України та цілісності її території повинна стати розмова про мужність і героїзм в ім'я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави. Рекомендуємо у навчальних закладах спланувати цикл Уроків мужності, які стануть фундаментом формування у молоді сучасної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.
Темами цих уроків мають бути мужність українських військових та добровольців, їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, незважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян. Варто згадати і про українців, які приймають у себе родини, що вимушені покидати рідні домівки.
Лейтмотивом уроків має стати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.
Форми проведення Уроків мужності можуть бути різноманітними: зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами, відвідання військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та проходять реабілітацію, виступи дитячих творчих колективів, написання листів до військових у рамках Всеукраїнської акції «Лист пораненому».

Під час проведення всіх заходів, необхідно враховувати вікові та психологічні особливості дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар